Пошук

Обухівська "картонажка" нарощує потужності

Обухівська "картонажка" нарощує потужності

Обсяг товарної продукції Київського картонно-паперового комбінату збільшився на 22,2%.

Про це пишуть Хроніки Обухова з посиланням на Fixygen.

Об'єм товарної продукції Київського картонно-паперового комбінату, лідера целюлозно-паперової галузі України, в січні-червні збільшився на 22,2% в порівнянні з аналогічним періодом 2020 року - до 3 млрд 351,7 млн ​​грн, - йдеться в повідомленні.

Так, комбінат за цей період на 3,6% наростив випуск гофротари - до 117,03 млн кв. м, зберігаючи другу позицію по випуску цієї продукції після Рубіжанського КТК (спільно з Трипільським пакувальним комбінатом). Випуск паперу-основи для санітарно-гігієнічної продукції зріс незначно (на 0,7%) - до 42,47 тис. тонн, а виробництво туалетного паперу в рулончиках скоротилося майже на 8% - до 211,3 млн шт.

Найбільший темп приросту за підсумками першого півріччя продовжив демонструвати випуск картону, збільшившись на 17,3% - до 112,83 тис. тонн, в тому числі коробкового картону випущено на 42,4% більше - майже 45 тис. тонн, тарного (включаючи папір для гофрування) - на 5% більше, 67,86 тис. тонн.

Київське КБК - одне з найбільших підприємств Європи по випуску картонно-паперової продукції зі штатом близько 2,2 тис. чол. Продукція реалізується майже 700 компаніям України, ряду країн СНД і далекого зарубіжжя.

Читайте також: