Пошук

Обухівська "картонажка" розповіла про податки і громадянство своїх власників

Обухівська "картонажка" розповіла про податки і громадянство своїх власників

Київська область, Обухівський район, Обухівська тергромада. Прес-служба Київського картонно-паперового комбінату випустила офіційне комюніке з приводу останніх звинувачень на адресу комбінату.

Ним вона поділилася на своїй сторінці у фейсбуці, передають Хроніки Обухова.

У зв’язку з численними запитами ЗМІ щодо подій навколо ККПК та його власників повідомляємо, йдеться у повідомленні.

  • Протягом вже 20 років власником Київського КПК є австрійська компанія Pulp Mill Holding (100% акцій), бенефіціаром якої є Володимир Крупчак. За час, поки Pulp Mill Holding володіє ПрАТ «Київський КПК», компанія інвестувала в комбінат понад 360 млн євро, скеровуючи всі зароблені кошти на розвиток комбінату.
  • Станом на сьогодні, ККПК отримав від Європейського Банку Реконструкції та розвитку черговий інвестиційний транш в розмірі 25 млн євро, а компанія Pulp Mill Holding виступила гарантом по кредитним зобов’язанням ПрАТ “Київський КПК”.
  • В той же час заборгованість ПрАТ “Київськитй КПК” перед материнською компанією на сьогодні становить близько 16 млн євро.

Стосовно інформації щодо громадянства Володимира Крупчака:

  • Крупчак Володимир Ярославович вже 15 років не є громадянином російської федерації.
  • Він дійсно був депутатом російської державної думи, водночас після цього, у 2007 році, відмовився від російського громадянства і отримав громадянство України.
  • У 2010 році був депутатом Київської обласної ради, кавалер орденів «За заслуги».

Інформаційно:

  • Володимир Крупчак – етнічний українець, народжений в сім’ї репресованих українців: дід Володимира Крупчака був членом Організації Українських націоналістів та брав активну участь у боротьбі з німецькими окупантами та радянськими військами, за що був засуджений до смертної кари, та не дочекавшись її виконання помер у в’язниці, а родину було репресовано з Дрогобицького району Львівської області до росії.
  • У 2019 році, після подій, які набули масштабного розголосу (спроба викрадення громадянина України Крупчака на замовлення російських олігархів), та через загрозу власному життю та життю родини, Крупчак В. виїхав з України, отримав громадянство Кіпру і постійно проживає у Лондоні.
Читайте також: