Пошук

Обухівська "картонажка" збільшила випуск продукції на 30%

Обухівська "картонажка"  збільшила випуск продукції на 30%

Обсяг товарної продукції Київського картонно-паперового комбінату (ККПК, Обухів Київської обл.), лідера целюлозно-паперової галузі України за цим показником, в січні-вересні 2021 року збільшився на 30,1% в порівнянні з аналогічним періодом 2020 року - до 5 млрд 421 млн грн.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на fixygen.ua.

Згідно зі статистикою асоціації "Укрпапір", наданої агентству "Інтерфакс-Україна", комбінат ще трохи прискорив темп приросту обсягів виробництва в грошовому вираженні до аналогічного періоду минулого року (за підсумками півріччя він становив 22%, восьми місяців - 29,3%).

У натуральних показниках, зокрема, комбінат за цей період на 4,7% наростив випуск гофротари - до 183 млн кв. м, зберігаючи другу позицію по випуску цієї продукції після Рубіжанського КТК (спільно з Трипільським пакувальним комбінатом).

Випуск паперу-основи для санітарно-гігієнічної продукції зріс незначно (на 0,3%) - до 64,3 тис. тонн, а виробництво туалетного паперу в рулончиках скоротилося на 6,8% - до 312,2 млн шт.

Найбільший темп приросту в січні-вересні продовжив демонструвати випуск картону, однак темп приросту ще трохи сповільнився - до 13,5%, випущено 174,1 тис. тонн. У тому числі коробкового картону вироблено на 34% більше - 67,5 тис. тонн, тарного (включаючи папір для гофрування) - на 3,4% більше, 106,5 тис. тонн.

Читайте також: