Пошук

Обухівська міська рада, Обухівтранс і "червона зона": що буде?

Обухівська міська рада, Обухівтранс і "червона зона": що буде?

Кабмін передав місцевій владі повноваження самостійно вирішувати обмеження в роботі громадського транспорту у так званих "червоних" зонах регіону.

Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій у Телеграм, передають Хроніки Обухова з посиланням на Рубрику.

Згідно з рішенням Кабміну, тепер регіональні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) прийматимуть рішення про заборону регулярних і нерегулярних перевезень пасажирів автомобільним і залізничним транспортом.

Виняток становлять:

  • транзитні перевезення;
  • перевезення легковими автомобілями, де кількість пасажирів, включаючи водія, не більше 5-ти осіб без урахування дітей у віці до 14 років;
  • перевезення службовим/орендованим автотранспортом підприємств, установ у межах кількості місць для сидіння і виключно за маршрутами руху, про які проінформовані не менше ніж за 2 дні органи Нацполіції;
  • перевезення пасажирів автотранспортом міжнародного сполучення при наявності підтвердженого негативного результату ПЛР-тесту на COVID-19, проведеного не більше ніж за 48 годин.

Також окремим рішенням державної комісії ТЕБ і НС буде вводитися заборона на посадку пасажирів на автомобільний або залізничний транспорт міжобласного сполучення, крім спеціальних залізничних рейсів.

Читайте також: