Обухівська прокуратура повернула державі гектар дорогої землі

Обухівська прокуратура повернула державі гектар дорогої землі
15:12 24.10.2022
Обухівська прокуратура повернула державі гектар дорогої землі

Київська область. За позовом прокуратури з приватної власності державі повернуть землі лісогосподарського призначення вартістю понад 53 млн грн.

Про це йдеться у повідомленні Київської обласної прокуратури, передають Хроніки Обухова.

Суд задовольнив позов Обухівської окружної прокуратури щодо повернення у державну власність 1га земель лісогосподарського призначення вартістю понад 53 млн грн, йдеться у повідомленні.

  • Прокуратура встановила, що рішенням органу місцевого самоврядування у приватну власність 7 громадян передано земельні ділянки для будівництва та обслуговування житлових будинків і ведення особистого селянського господарства на території Обухівського району.
  • При цьому, відведення спірних земель у приватну власність відбулося із порушенням чинного законодавства, оскільки вони належать до земель державної власності лісогосподарського призначення та використовувалися для ведення лісового господарства.
  • З метою недопущення неправомірного вибуття земель та поновлення інтересів держави, прокуратура звернулася до суду з відповідним позовом, який на теперішній час задоволено.
Погода