Пошук

Обухівська районна рада планує виділити 4 мільйони на профілактику коронавірусу

Обухівська районна рада планує виділити 4 мільйони на профілактику коронавірусу

Департаментом охорони здоров’я визначені лікарні першого і другого рівня.

Про це та ситуацію в Обухові і районі йдеться у повідомленні прес-служби Обухівської районної ради, передають Хроніки Обухова.

  • За наявності підозри на ураження коронавірусною інфекцією громадяни будуть госпіталізовані до Міської клінічної лікарні №3 у м. Біла Церква (дорослі) і до Київської обласної дитячої лікарні у м. Боярка (діти).
  • Областю визначено 13 закладів, куди можуть бути госпіталізовані хворі на коронавірус. Спочатку будуть заповнюватися вищезазначені медичні заклади, а потім усі решта. Міністр охорони здоров’я, Ілля Ємець, повідомив про те, що у разі, якщо хворих буде багато, то відбудеться перепрофіліювання відділень медичних закладів.
  • За кошти районного бюджету закуплено протиепідемічні набори, до складу яких входять халати, брюки, сорочка, маска, рукавички, шапочка.
  • Крім цього, придбані водонепроникні халати; медикаменти, які у відповідності до Наказу МОЗ № 663 зобов’язані бути у наявності в медичних закладах України; дезінфікуючі розчини; тести на грип А і В, які за протоколом потрібно робити у першу чергу; а також 75 експрес-тестів на COVID-19.
  • Проведений тендер на закупівлю 10 тисяч захисних масок і стільки ж надано Міністерством охорони здоров’я України.

- Обухівський район докладає максимум зусиль задля можливого перепрофіліювання медичних закладів у випадку, якщо в Обухові і Обухівському районі виявиться велика кількість хворих. В такому разі на базі наших відділень може бути утворене додаткове інфекційне відділення на 50 ліжок. На це, а також на закупівлю дезінфікуючих засобів у великому об’ємі, засобів індивідуального захисту та медикаментів на невідкладній сесії Обухівської районної ради планується виділення коштів у розмірі майже 4 мільйони гривень, - додали у районній раді.

Читайте також: