Пошук

Обухівська тергромада отримала «Мільйон продуктових наборів»

Обухівська тергромада отримала «Мільйон продуктових наборів»

Міністр соціальної політики України Марина Лазебна повідомила, що продуктові набори отримали люди у третині громад Київської області. Обухівська тергромада також отримала свою частку «Мільйона продуктових наборів».

Про це йдеться у повідомленні Урядового порталу, передають Хроніки Обухова.

Міністр поінформувала, що гуманітарний штаб департаменту соціального захисту населення Київської обласної військової адміністрації забезпечив логістику з отримання та розподілу продуктових наборів, які надійшли в рамках програми «Мільйон продуктових наборів», йдеться у повідомленні.

Продуктові набори у співпраці з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування області були розподілені пропорційно чисельності жителів громад, які потребують соціального захисту та є малозабезпеченими.

Набори отримали: Білоцерківський, Обухівський, Фастівський райони, а також Бишівська, Білоцерківська, Боярська, Васильківська, Гатненська, Калинівська, Кожанська, Пірнівська, Томашівська, Фастівська, Чабанівська територіальні громади.

Частину продуктових наборів спрямували до Київської обласної лікарні. Органи виконавчої влади та органи місцевого самоврядування, мешканці Київщини щиро вдячні організаторам проекту та кожному виробнику і громадянину, який долучився до нього.

Довідково:

  • Програма «Мільйон продуктових наборів» реалізується за ініціативи та координації Мінсоцполітики та Мінагрополітики, у співпраці з Благодійною організацією «Благодійний фонд Івана Чайківського «Покрова», яка надає продуктові набори на безоплатній основі, а також з виробниками харчових продуктів, підприємствами та людьми, які долучились до забезпечення продуктовими наборами постраждалих від активних бойових дій.
Читайте також: