Пошук

Обухівські борці вдало виступили на чемпіонаті кадетів

Київська область, Обухівський район, Обухівська тергромада. Юні спортсмени продовжують перемагати на змаганнях різного рівня.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на тренера Анатолія Гуральського.

За його словами вихованці КОШВСМ, ДЮСШ м.Украінка і ДЮСШ м.Обухів перемогли на Чемпіонаті Українисеред кадетів U17 у м. Київ.

Зокрема, ДРУЗЕНКО Євгенія стала віце-чемпіонкою (вага до 46 кг), Шелковенко Григорій посів трете місце (вага до 80 кг).

• Крім того, на Міжнародному турнірі "Trofeo Labrone" в м.Ліворно (Італія) наш земляк Лимар Роман посів друге місце (вага до 41 кг)
  • А на відкритому чемпіонаті з греко-римської боротьби м.Прага, Чехія, Фоміних Олексій, вагова категорія до 48 кг, посів друге місце.