Пошук

Обухівські депутати проголосували за надання землі російській церкві

Обухівські депутати проголосували за надання землі російській церкві

Депутати Обухівської міської ради проголосували ЗА "надання УКРАЇНСЬКІЙ ПРАВОСЛАВНІЙ ЦЕРКВІ Парафія Святого Великомученика Димитрія Солунського дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею 0,1297 га для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій, за адресою: вул. Центральна, с. Копачів, Обухівського району, Київської області.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на результати рішення.

Розглянувши заяву протоієрея УКРАЇНСЬКІЙ ПРАВОСЛАВНІЙ ЦЕРКВІ Парафія Святого Великомученика Димитрія Солунського Божок Валерія Андрійовича зареєстровану від 29.09.2021 за № 2340 про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею 0,1297 га для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій, за адресою: вул. Центральна, с. Копачів, Обухівського району, Київської області, у відповідності зі статтями 26, 33, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 12, 92, 95, 96, 116, 122, 123, 162, 166, 167, 168, 186 Земельного Кодексу України; статті 50 Закону України «Про землеустрій», враховуючи рекомендації постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування території, охорони пам’яток та історичного середовища

ОБУХІВСЬКА МІСЬКА РАДА ВИРІШИЛА:

Надати УКРАЇНСЬКІЙ ПРАВОСЛАВНІЙ ЦЕРКВІ Парафія Святого Великомученика Димитрія Солунського дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування площею 0,1297 га для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій, за адресою: вул. Центральна, с. Копачів, Обухівського району, Київської області, йдеться у повідомленні.

Крім того, рішення передбачає, що УКРАЇНСЬКІЙ ПРАВОСЛАВНІЙ ЦЕРКВІ Парафія Святого Великомученика Димитрія Солунського потрібно погодити проект землеустрою із відповідними службами у порядку, встановленому статтею 186 Земельного кодексу України та подати проект землеустрою до Обухівської міської ради Київської області для затвердження.

Обухівські депутати проголосували за надання землі російській церкві
Обухівські депутати проголосували за надання землі російській церкві
Читайте також:
Попри санкції РНБО провайдери не блокують ресурси колаборантів в Обухові