Пошук

Обухівські фіскали нагадали правила оформлення на роботу

Обухівські фіскали нагадали правила оформлення на роботу

Розповідаємо, як правильно оформити працівника на роботу, щоб не довелось сплачувати штрафів.

Про це повідомляє фейсбук-сторінка "Козинська селищна рада Обухівського району Київської області" з посиланням на Обухівський сектор організації роботи ГУ ДПС у Київській області, пишуть Хроніки Обухова.

Працівник може бути допущений до роботи тільки після:

  • укладення трудового договору;
  • оформлення наказу (розпорядження) ФОП про прийняття на роботу;
  • повідомлення фіскальної служби.

Трудовий договір – це угода між працівником і власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом чи фізичною особою, за якою працівник зобов'язується виконувати роботу, визначену цією угодою, з підляганням внутрішньому трудовому розпорядку, а власник підприємства, установи, організації або уповноважений ним орган чи фізична особа зобов'язується виплачувати працівнику заробітну плату і забезпечувати умови праці, необхідні для виконання роботи, передбачені законодавством про працю, колективним договором і угодою сторін, - йдеться в повідомленні.

Порядок укладання трудового договору регулюється ст. 24 КЗпПУ, якою визначається, що трудовий договір укладається в письмовій формі.

При укладенні трудового договору громадянин зобов’язаний подати паспорт чи інший документ, що посвідчує особу, трудову книжку, а у випадках, передбачених законодавством, – документ про освіту (спеціальність, кваліфікацію), про стан здоров’я та інші документи.

Читайте також: