Пошук

Обухівські комунальники провели толоку на території меморіального комплексу «Янівська Висота»

Обухівські комунальники провели толоку на території меморіального комплексу «Янівська Висота»

Напередодні Дня пам'яті та примирення і з нагоди 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні працівники ТОВ МЖЦ провели толоку та прибрали важливий для всіх мешканців краю меморіальний комплекс "Янівська Висота".

Про це пишуть Хроніки Обухова з посиланням на Фейсбук-сторінку ТОВ МЖЦ.

Ми проводили прибирання на території меморіального комплексу в 20 км від Обухова - "Янівська Висота" в с. Семенівка. Відкритий простір, вражаючі краєвиди. Адже це не просто місце для відпочинку. Це важливий шматок історії часів Великої Вітчизняної Війни 1943-44 років. В народі гору також називають "висотою смерті". Саме в цьому місці в часи війни проводилися жорстокі бої. Безліч наших солдатів полягло тут, обороняючи Батьківщину. "Янівська Висота" завжди відкрита для відвідувачів. Вхід тут вільний, - йдеться в повідомленні.

“Янівську висоту” в народі називають ще “висотою смерті”. Саме там наші солдати під час кровопролитних боїв 1943-44 років боролися з фашистськими загарбниками. Причому це були необмундировані достатнім чином, тільки що мобілізовані солдати, без досвіду і воєнних навичок. Там, де гинув один німецький солдат, клали свої голови десятки радянських воїнів. Їхніми тілами була всіяна не тільки “Янівська висота”, а й всі навколишні поля. Їхні кістки ще довго збирали по полю під час польових робіт. Саме тим, хто не пожалів свого молодого життя і пішов неосвіченим і практично неозброєним захищати свою землю і свою родину, присвячений меморіальний комплекс.

Якщо Ви любите природу, історію та безкрайні краєвиди, не зволікайте і обов'язково відвідайте ці місця, - закликають комунальники.

Читайте також: