Пошук

Обухівський депутат від ЄС відкликав свій голос за скандальний зонінг

Обухівський депутат від ЄС відкликав свій голос за скандальний зонінг

Обухівський депутат міської ради VIII скликання від Європейської солідарності, настоятель парафії Різдва Пресвятої Богородиці м. Обухів, Костянтин Мадзяновський відкликав свій голос за рішення про затвердження Плану зонування території Обухова, яке передбачає знищення під забудову 18 га лісів на території міста.

Про це він повідомив під час останньої сесії 8 жовтня, передають Хроніки Обухова.

Своє рішення він пояснив відсутністю повноцінного доопрацювання питання, а також моментами, що супроводжували прийняття самого рішення.

Зонінг потрібен, я виступив проти непрозорості питання зонування міста, проти, м’яко кажучи, не зовсім чесних голосувань. Комісія винесла питання на розгляд сесії спонтанно, без пояснювальних коментарів, без оголошення ризиків зонінгу (напередодні сесії це питання було знято на доопрацювання, і відповідно багато депутатів не були готовими до зваженого голосування, зауважив він у коментарі під час обговорення свого демаршу.

В цьому відношенні варто відзначити, що, не зважаючи на те, що зауважений крок депутата не несе юридичного навантаження, обурена діями влади громадськість оцінила моральний бік вчинку.

Втім, станом на сьогодні, за інформацією координатора громадянського протесту Б. Яцуна Обухівський міський голова підписав рішення про затвердження Плану зонування території Обухова, із змінами в зонування територій міста, що надають ДОЗВІЛ НА ЗАБУДОВУ БЛ. 18 ГА ЛІСУ НА ТЕРИТОРІЇ ОБУХОВА.

Читайте також: