Пошук

Обухівський "Голос" засудив дії керівництва партії

Обухівський "Голос" засудив дії керівництва партії

Обухівський "Голос" обурився голосуванням частини депутатів за проросійські законопроекти №5554 та 5554-1.

Про це пишуть Хроніки Обухова з посиланням на Фейсбук-сторінку Богдана Яцуна, депутата Обухівської міської ради від партії "Голос".

Шановна громадо! Вчора 5 депутатів з фракції “Голосу” у Верховній Раді Україні проголосували за включення в порядок денний проросійських законопроектів №5554 та 5554-1, які нівелюють державний статус української мови і сприяють продовженню зросійщення України. Таке голосування суперечить базовим цінностям партії “Голос”: вірності Україні та всебічній протидії російській агресії. Незважаючи на пояснення, що це голосування сталося помилково, ми вважаємо, що ці дії завдали великої шкоди національній безпеці України і репутації “Голосу”, та є зрадою наших виборців.

Тому ми категорично засуджуємо це голосування.

Через ці дії ми висловлюємо недовіру керівнику фракції “Голос” Ярославу Железняку та голові партії Кірі Рудик, які особисто проголосували за це рішення і несуть відповідальність за голосування фракції, та вимагаємо від них піти у відставку із займаних керівних посад у партії. Закликаємо народних депутатів з фракції “Голос” в парламенті та політраду партії невідкладно ухвалити рішення про відставку цих керівників. Закликаємо партійні осередки та місцевих депутатів “Голосу” по всій Україні підтримати наші вимоги! Голос має це зробити, щоб відновити довіру українців! Слава Україні! Депутати фракції “Голос” в Обухівській міській територіальній громаді: Богдан Яцун, Руслан Трегуб, Наталія Щеголенко, Борис Родієвський, - йдеться в повідомленні.

Читайте також: