Арена у Богуславі стане базою для збірної Київщини з хокею

Арена у Богуславі стане базою для збірної Київщини з хокею
11:27 22.12.2021
Арена у Богуславі стане базою для збірної Київщини з хокею

Арена "Льодограй", що знаходиться Богуславі Обухівського району стане базою для збірної Київщини з хокею.

Про це йдеться у підписаному 19 грудня трьохсторонньому Меморандумі про співпрацю між Київською ОДА, Федерацією хокею України і оператором державних лотерей «М.С.Л.», передають Хроніки Обухова з посиланням на Інтерфакс.

Мета Меморандуму: популяризація у Київській області хокею з шайбою та всебічний розвиток фізичної культури та спорту в області.

Зокрема, Меморандумом передбачається сприяння створенню збірної команди Київської області з хокею з шайбою та забезпечення її участі в офіційних всеукраїнських спортивних змаганнях, а також організацію та проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів, зокрема чемпіонатів, Кубків та фестивалів Київської області.

Підписання відбулось під час проведення святкового турніру «Кубок Святого Миколая на призи голови Київської обласної державної адміністраці їВасиля Володіна серед дітей 2013-2014 рр. народження». Турнір відбувся 17-19 грудня 2021 року на арені «Льодограй» у м. Богуслав, Київська область.

Довідка:

  • Льодова арена «Льодограй» збудована у 2014 році у місті Богуслав за 100% фінансування оператора державних лотерей «М.С.Л.» («Лото-Забава», «Мегалот», «Спортпрогноз» та ін.).
  • Будівництво льодової арени та фінансування богуславської дитячої хокейної команди «Шершні» і команди фігуристів є підтвердженням соціальної спрямованості лотерей на підтримку дитячого спорту в Україні.
  • На арені «Льодограй» тренується більше 450 дітей різного віку, які вже стали призерами і золотими медалістами українських та міжнародних змагань.
Погода