Пошук

Обухівський район: екоінспектори визначають шкоду від обстрілів нафтобаз

Обухівський район: екоінспектори визначають шкоду від обстрілів нафтобаз

Київська область, Обухівський район, Васильківська тергромада. Екоінспектори ДЕІ Столичного округу долучилися до проведення слідчих дій по факту влучання ворожих ракет у нафтосховища.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на Повітряне командування "Центр".

Протягом 7 та 8 квітня 2022 року спеціалісти Державної екологічної інспекції Столичного округу були залучені в якості фахівців до проведення слідчих дій Спеціалізованої екологічної прокуратури Офісу Генерального прокурора України за фактом забрудненням земельних ресурсів нафтопродуктами через влучання ворожих ракет у нафтосховища в Обухівському та Фастівському районах Київської області, йдеться у повідомленні.

Разом з представниками ЗСУ України, ДСНС у Київській області та спеціалістами Держгеокадастру у Київській області.

Екоінспектори провели обстеження території безпілотником задля фіксації масштабів забруднення нафтопродуктами і передачі відповідних доказів слідчим органам.

Площа забруднення нафтопродуктами у двох локаціях становить разом близько 4 га.

Фахівці ДЕІ СО відібрали проби грунту, задля встановлення рівня забруднення земельних ресурсів.

Складено акти відбору проб та передано до лабораторії задля проведення хімічних вимірювань згідно галузі уповноваження та встановлення факту забруднення грунтів.

Далі буде розрахований розмір шкоди зумовленого забрудненням земельних ресурсів нафтопродуктами через влучання ворожих ракет у нафтосховища Київської області, додали військові.

Читайте також: