Пошук

Обухівський район: Миронівку відвідали лікарі "Охматдиту"

Обухівський район: Миронівку відвідали лікарі "Охматдиту"

Київська область, Обухівський район, Миронівська тергромада. Нещодавно на запрошення керівництва Миронівської міської ради, до нашої опорної багатопрофільної лікарні завітали лікарі Національної дитячої спеціалізованої лікарні "Охматдит".

Приїхали з метою медичного огляду евакуйованих дітлахів та дітлахів з груп ризику, які проживають на території Миронівської громади, інформують Хроніки Обухова з посиланням на місцеву міську раду.

Фахівцями лікарні оглянуто 73 дитини, 21 з яких – з зон активних бойових дій. Тому й увага до цих дітлахів була особливою. Малеча разом з батьками мали змогу пройти огляд у дитячих лікарів наступних профілів: педіатрів, гематолога, ендокринолога, гастоентеролога, офтальмолога, уролога, гінеколога, ортопеда, отримати консультацію у психолога, пройти діагностику ЕКГ, йдеться у повідомленні.

Як зауважила завідуюча педіатричним відділенням Ольга Павлівна Медведєва, діагностика захворювань на фоні отриманого стресу на ранніх стадіях дозволить провести вчасне і ефективне лікування дітлахів, запобігти серйозним проблемам зі здоров’ям у майбутньому.

Читайте також: