Пошук

Обухівський район: роботи на маршруті Київ — Васильків-2 закінчуються

Обухівський район: роботи на маршруті Київ — Васильків-2 закінчуються

До кінця 2024 року планується електрифікувати понад 500 км колій, що дозволить налагодити швидкісні міжрегіональні сполучення та запустити нові маршрути формату Інтерсіті+ до понад 10 обласних центрів країни.

Про це було заявлено в ході форуму "Велике будівництво: нова залізниця", передають Хроніки Обухова з посиланням на пресслужбу Міністерства інфраструктури.

До кінця 2024 року в усі обласні центри має доїжджати поїзд Інтерсіті. Щоб досягнути цієї цілі, ми розгортаємо масштабну електрифікацію колій, - розповів міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Станом на зараз електрифікація в рамках програми Президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" вже охопила близько 50 км колій. Зокрема, незабаром завершаться роботи на маршруті Київ — Васильків-2 протяжністю 11 км.

Організація такого сполучення дозволить переорієнтувати значний пасажиропотік на цьому напрямку з автомобільного на залізничний транспорт. Станція Васильків-2 розташована лише в 500 метрах від центральної площі міста Васильків, і курсування приміських поїздів до цієї станції буде зручнішим для городян, - зазначили у Мінінфраструктури.

Читайте також: