Обухівський район, станція "Глибокі Балики": в очікуванні новорічного чуда

Обухівський район, станція "Глибокі Балики": в очікуванні новорічного чуда
09:11 07.12.2021
Обухівський район, станція "Глибокі Балики": в очікуванні новорічного чуда

Громадський екологічний центр, відомий під назвою дослідницька станція "Глибокі Балики", що розташований в селі Балико-Щучинка, Ржищівської ТГ, Обухівського району вкрило першим снігом.

Цей момент досить вдало підмітив фотограф Олександр Мартинов (Alexander V. Martynov), передають Хроніки Обухова з посиланням на сторінку станції.

Білий день на Станції. Тиша. Спокій. Чекаємо святкового дива, коротко означили ситуацію на станції.

Довідково:

  • Екологічна дослідницька станція “Глибокі Балики” є першим громадським екологічним центром такого типу в Україні і, можливо, у Східній Європі.
  • Вона обслуговує локальну Ржищівську громаду з метою забезпечення науково обґрунтованої інформації про стан локальних екосистем та навколишнього середовища, їхнього захисту, а також розробки стратегій сталого розвитку громади, що не шкодить місцевому біорізноманіттю. Важливою метою проекту є створення на рівні громади стандартної екологічної служби, такої як поліція, пожежна охорона, бібліотека, лікарня, яка може бути відтворена у інших громадах та локаціях.
  • Ідея станції полягає у тому, щоби вона належала до місцевої громади та підтримувалась нею. Це є наукова резиденція, де можуть перебувати і працювати дослідники та науковці (як академічні так і аматори) з метою створення наукових продуктів, необхідних для забезпечення сталого розвитку в місцевому плануванні, а також захисту біорізноманіття та стійкості екосистем. Практичний досвід, отриманий від діяльності Екологічної Станції “Глибокі Балики” може бути використаний, для того, щоби відтворити подібну станцію десь в іншому місці в світі в якійсь іншій локальній громаді.
Погода