Пошук

Обухівський район: визначено межі для любительської і спортивної риболовлі

Обухівський район: визначено межі для любительської і спортивної риболовлі

Обухівський район, Канівське водосховище, ділянка Витачів - Стайки. Управлінням Державного агентства меліорації та рибного господарства у м. Києві та Київській області виділено ділянки для здійснення любительського і спортивного рибальства на Київському та Канівському водосховищах.

Головною метою є охорона, збереження, раціональне використання і відтворення водних біоресурсів, а також популяризація рибальства, передають Хроніки Обухова з посиланням на джерело.

З координатами ділянок можна ознайомитися у наказі, які згодом будуть нанесені на карту, йдеться у повідомленні.

  • Так, в акваторії Київського водосховища: ділянка, що проходить вниз за течією від с. Дніпровське Чернігівської області до південної адміністративної межі с. Лушакова Гута Чернігівського району Чернігівської області по лівому березі Київського водосховища та північної адміністративної межі с. Пилява Вишгородського району Київської області по правому березі Київського водосховища.
  • В акваторії Канівського водосховища: ділянка, обмежена створами: північна адміністративна межа с. Витачів Обухівського району Київської області – північна околиця с. Кийлів Бориспільського району Київської області та південна адміністративна межа Стайківської сільської ради у напрямку на північну адміністративну межу Сошниківської сільської ради.

Дані ділянки визначено на підставі науково-біологічного обґрунтування Інституту рибного господарства НААНУ.

На визначених ділянках регламентація норм вилову водних біоресурсів, мінімальний допустимий до вилову розмір риб, умови проведення спортивних змагань з рибальства, підводне полювання, дозволені та заборонені знаряддя лову та інше визначається Правилами любительського та спортивного рибальства.

Читайте також: