Обухівський район: завершено електрифікацію ділянки до станції Васильків-2

Обухівський район: завершено електрифікацію ділянки до станції Васильків-2
10:21 22.12.2021
Обухівський район: завершено електрифікацію ділянки до станції Васильків-2

Укрзалізниця завершила електрифікацію ділянки з Василькова-1 до станції Васильків-2. Це дозволить запустити прямі електрички безпосередньо з міста до Києва. На новій ділянці вже випробували новий електротяг.

Про це йдеться у повідомленні Хмарочосу, передають Хроніки Обухова.

Заступник міністра фінансів Олександр Кава повідомив, що приміські електропоїзди запустять «трохи більш як за місяць».

Це буде перший новий маршрут приміського сполучення в Києві за останні десятиліття, — додав він.

Учасник групи «Транспорт Києва» Олександр Мажара опублікував фото графіку курсування нової електрички Васильків-2–Київ. Він додає, що потяг запустять 29 грудня.

Як видно з графіку, ввечері та вранці електричка їздитиме рідше, ніж раз на годину. Вдень інтервали перевищуватимуть 2,5 години. Крім того, поїзд курсуватиме без зупинок.

Під час будівництва обіцяли, що електричка їхатиме 37 хвилин, натомість з графіку випливає, що час у дорозі сягатиме 56 хвилин.

«Кінцевий продукт абсолютно непридатний для використання діловим класом через абсолютно неадекватний розклад», — коментує транспортний експерт Іван Черниш.

Довідково:

  • Васильків розташовано за 25 кілометрів від столиці, тут живе 40 тисяч людей, більшість із них навчаються або працюють у Києві та їздять туди на маршрутках і власних автомобілях.
  • Поки що приміським потягом можна скористатися лише діставшись на маршрутці до станції Васильків-1, що розташована у селі Калинівка.
  • Натомість станція Васильків-2 розташована в самому місті. Васильківський експрес Укрзалізниця запускає в межах проєкту City Express, покликаному налагодити сполучення між столицею та містами-супутниками.
Погода