Пошук

Обухівський район: ЗМІ розповіли про маєток екс-заступника міністра внутрішніх справ

Обухівський район: ЗМІ розповіли про маєток екс-заступника міністра внутрішніх справ

Родина колишнього заступника міністра внутрішніх Олександра Гогілашвілі, якого звільнили з МВС після скандалу з лайкою і образами підлеглих, проживає в одному приватному маєтку з родиною керівника Головного управління розвідки Міноборони Кирила Буданова в Обухівському районі.

Сам будинок належить людині, яку у ЗМІ називають одним з бенефіціарів податкових схем, йдеться у відео від Bihus.Info, передають Хроніки Обухова.

У маєток на 350 квадратів у Хотові, під Києвом, щоранку з’їжджаються автомобілі українських спецслужб – спецпідрозділу “Альфа” і СБУ, що і привернуло увагу журналістів.

За словами Буданова, цей маєток орендує дружина Олександра Гогілашвілі Марія Левченко. Левченко давня помічниця і довірена особа спочатку шоумена, а тепер президента Володимира Зеленського. Буданов же нібито проживає в цьому будинку тимчасово, оскільки в його квартирі йде ремонт, а Гогілашвілі є другом Буданова.

Зазначимо, що в електронній декларації Гогілашвілі вказано, що родина орендує житло в особи, яка не є власницею нерухомості, а просто працює ріелтором. Реальна власниця маєтку, відповідно до інформації з державного реєстру нерухомості: Діана Стрелковська. Бізнесвумен і дружина В’ячеслава Стрелковського, якого у ЗМІ називають організатором низки великих конвертаційних центрі, йдеться у повідомленні.

Зокрема у жовтні журналісти “РБК-Україна” заявили, що отримали дані про компанії, що “наконвертували” за декілька місяців під 10 мільярдів гривень. Одним з бенефіціарів схеми журналісти називають саме В’ячеслава Стрелковського.

Читайте також: