Пошук

Обухівську "картонажку" звинуватили у екологічній катастрофі на Київщині (відео)

Обухівську "картонажку" звинуватили у екологічній катастрофі на Київщині (відео)

Київський картонно-паперовий комбінат, який знаходиться в Обухові, є співучасником нанесення шкоди екології Київської області.

ПРАТ «КИЇВСЬКИЙ КПК» за допомогою партнерів почав викидати промислові відходи просто посеред дороги в с. Пищики Білоцерківського району вздовж смуги відводу автомобільної дороги, пишуть хроніки Обухова з посиланням на Фейсбук-сторінку ГО "Ревізор".

РАТ «КИЇВСЬКИЙ КПК» знайшов собі партнера у вигляді компанії ТОВ "ЕКО КОНСАЛТ", код ЄДРПОУ 38266323, адреса: 02091, місто Київ, вул. Харківське Шосе, будинок 164, офіс 1, яка замовляла виробничі відходи, а за допомогою ТОВ "ТРАНС МІРА", код ЄДРПОУ 43039298, адреса: 07545, Київська обл., Баришівський район, село Волошинівка, вул. Миру, будинок 21, здійснювала вивіз виробничих відходів з території ПРАТ «КИЇВСЬКИЙ КПК» вантажними автомобілями від 30 до 40 т. який скидали просто посеред дороги в с. Пищики, Білоцерківського району, Київської області в адміністративних межах Фурсівської сільської громади вздовж смуги відводу автомобільної дороги за координатами (49.823884 пн.ш., 29.87520050 сх.д) на протязі 2 км.

Громадська організація Ревізор повідомила про цю проблему відповідні правоохоронні органи Білоцерківського району, а слідчим було внесено відомості до ЄРДР, щодо вчинення кримінального правопорушення №12021111030000482 від 24.03.2021 р.

В результаті слідчих дій було заарештовано техніку, а саме вантажну фуру та трактор, який належить поряд розташованому «Ветсанзаводу» керівництво якого і надало дозвіл недобросовісним підприємцям що знаходяться в змові між собою на засмічення земельних ділянок вздовж смуги відводу дороги та поряд с заводом.

Прокуратура Білоцерківського району, управління поліції Білоцерківського району, а саме слідчий відділу, намагаються довести факт порушення, який не бачить слідчий суддя та намагається повернути заарештоване майно, яке виступає об’єктом злочину та гарантією приведення засміченої земельної ділянки до попереднього стану!

Вказані підприємці повинні понести відповідне покарання за скоєне відповідно до ч.1 ст. 239 Кримінального кодексу України та порушенням вимог ст. ст. 23, 96, 163, 164, 211 Земельного кодексу України, а також ст. ст. 17, 32, 33 Закону України «Про відходи». Адміністрація ПРАТ «КИЇВСЬКИЙ КПК» повинна понести відповідальність за безконтрольність роботи своїх партнерів, що наносять шкоду навколишньому природному середовищу Київської області! Робота триває далі!, - йдеться в повідомленні.

Читайте також: