Офіс протидії рейдерству розглянув ситуацію в Обухівському районі

Офіс протидії рейдерству розглянув ситуацію в Обухівському районі
14:28 21.08.2020

19 серпня під керівництвом першого заступника голови Київської облдержадміністрації Олександра Склярова відбулося засідання Офісу протидії рейдерству. На ньому учасники розглянули питання щодо неправомірного, на думку заявників, використання земель сільськогосподарського призначення на території Білоцерківського та Обухівського районів Київської області.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на прес-службу КОДА.

Наше спільне завдання, яке визначене пріоритетам діяльності Президента України – це захистити права і інтереси законних власників майна та бізнесу. Це сприятиме притоку інвестицій в область та державу, - зазначив голова Київської ОДА Василь Володін.

У ході засідання Олександр Скляров наголосив, що облдержадміністрація постійно здійснює моніторинг звернень на предмет наявності ознак порушень прав сільськогосподарських товаровиробників, незаконного поглинання та захоплення підприємств, а всі проблемні питання перебувають на контролі.

Довідково:

Офіс протидії рейдерству утворено з метою

  • недопущення масштабного порушення прав підприємств аграрного сектору під час збору урожаю,
  • посилення протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств,
  • забезпечення фізичним і юридичним особам їх законного права на приватну власність та ведення підприємницької діяльності в межах чинного законодавства.

До його складу входять представники правоохоронних та контролюючих органів, Держгеокадастру в Київській області, громадські об’єднання.

За результатами розгляду члени Офісу протидії рейдерству підготували протокол з відповідними дорученнями.