Пошук

Округ - містичний, вибір - загадковий, результати - прогнозовані?

Округ - містичний, вибір - загадковий, результати - прогнозовані?

94-й виборчий округ у рекордні для себе строки оголосив про 100% підрахунок голосів з усіх 136 виборчих дільниць.

Звісно, сам процес відбувався за більш ніж звичною для всіх містичною складовою. Подейкували, навіть, що американці проміняють цифру 51 на 94. Проте, після нещадавного хайпового застосунку FaceApp, кожен мав змогу побачити себе у старості. Ймовірніше за все, багато хто перехтів доживати до літнього віку, а комусь захотілося жити на повну :)

Тому у день виборів депутатів до парламенту виборці 94 округу показали 52,8% явки. Тим самим, виразили свою довіру, обравши відповідальним за наш округ Олександра Дубінського, кандидата від партії "Слуга народу". За ним трійку лідерів замкнули самовисуванець Ігор Кононенко та Лариса Ільєнко від "Батьківщини".

Деталі про сам виборчий процес, підрахунок голосів і містичний паноптикум ми попитали у голови ОВК.

- Мене запитали чи погоджуся я в разі утвердження ЦВК моєї кандидатури на посаду Голови окружної виборчої комісії по 94 виборчому округу. Задля того аби завершити даний процес у найбільш короткі строки, згідно виборчого законодавства. І забезпечити цівилізований підхід до виборчого процесу без того бруду, який з моменту утворення ОВК на 94 окрузі не вщухав у ЗМІ, - розповіла Голова окружної виборчої комісії Жевага Олена Миколаївна.

Очевидно, що прийнявши присягу Олена Миколаївна свідомо взяла на себе відповідальність за подальшу долю підрахунку голосів та встановлення результатів парламентських виборів від нашого округу.

...Три доби без сну, дискусії, спілкування на підвищенних тонах. Втома та людський фактор давалися взнаки. Попри все вище вказане, професіоналізм оновленої комісії, яка вже на той час відставала за всіма виборчими дедлайнами на 14 годин дозволив у рекордні строки увійти у трійку лідерів з підрахунку і підведення підсумків у Київській області.

- Зразком цього можна назвати роботу окружної виборчої комісії у тому складі, який саме з 16:00 22 липня 2019 року розпочав свою роботу і цілком відповідально можу наголосити - блискуче і достойно завершив процес підрахунку, - наголосила Голова.

...А ми, в свою чергу, дякуємо всім, хто проявив свою громадянську позицію. Бажаємо новому депутатові нашого округу сил і натхнення. Всім кандидатам, які брали участь у перегонах дякуємо за активну політичну позицію.

Ну, а нас з вами, шановні виборці, можна привітати із закінченням передвиборних холіварів. Нагадаємо, що літо триватиме ще півтора місяці, тому слід гарненько відпочити перед початком нового навчального сезону.

Читайте також:

Коментарі