Пошук

Окупанти націлилися на Обухів і Українку

Окупанти націлилися на Обухів і Українку

На Поліському напрямку угруповання росіян силами до п’ятнадцяти БТГр проводить наступальну операцію у смузі Козаровичи, Вишгород Фастів, Обухів, зосередження зусиль на напрямку Бишів, Українка.

Про це йдеться у повідомленні ТСН, передають Хроніки Обухова.

У боротьбі за рубежі в районі населених пунктів Поліське, Кухарі, Бородянка, Бишів, Гореничі, Демидів ворог частково втратив наступальний потенціал. Основні сили противника блоковано та зупинено в районі Макарова. Окупанти відійшли від Бучі та аеродрому Гостомель, йдеться у повідомленні.

Разом з тим, передмістя столиці готується дати відсіч російському окупанту

Командувач Сухопутних військ ЗС України - Командувач оборони Києва генерал-полковник Олександр Сирський перевірив готовність фортифікаційних об’єктів для зустрічі з російськими загарбниками. Для відсічі агресору вживаються всі необхідні заходи, обладнуються блок-пости, спостережні пункти, організовуються мобільно-дозорні групи та інше.

Такої єдності громадян та сил оборони ще не було ніколи. Ми готові відбити та перемогти ворога. Я впевнений, що на підступах до столиці агресор відчує всю лють українського народу, — зазначив генерал-полковник Олександр Сирський

Читайте також: