10:14 08.06.2022
Реклама

Столичні природні та архітектурні принади приваблюють багаточисленних туристів помилуватися їх красою та величчю. Є ще одна можливість оцінити привабливість Києва - це оглянути його із незвичного ракурса під час річкової прогулянки.

Оренда яхти - це чудова нагода провести вільний час у єднанні з природою та помилуватися навколишніми мальовничими краєвидами. Такий вид дозвілля забезпечує декілька можливостей одночасно - зустрітися із друзями, відволіктися від проблем гамірного міста та нестандартно і креативно провести вільний час.

Оренда яхт: важливі особливості

Оренда моторних яхт у Києві https://kievflot.ua/catalog/arenda-yakht/arenda-motornykh-yakht/ буде зручним вибором для кожного, хто хоче добре відпочити. Такий вид дозвілля передбачає можливість замовити на певний період судно разом з капітаном та екіпажем. При цьому прокат моторних яхт не передбачає жодних складнощів щодо оформлення послуги та надання документів, а оплата провадиться у зручному режимі.

Все, що від вас вимагається, це спланувати подорож заздалегідь, вибрати відповідне судно зі списку та одягнутися у зручний одяг. Оренда яхти у Києві вже давно не сприймається як відпочинок, доступний лише найбагатшим верствам суспільства. Сьогодні таке дозвілля є доступним як із організаційної, та і з фінансової точки зору. Моторна яхта на прокат - це ідеальний варіант доставити радість собі, своїм друзям, коханим, знайомим і близьким.

Кому підійде прокат моторної яхти?

Така послуга дає можливість добре відпочити, вирушивши у невелику подорож. Ви оціните швидкість та відчуття свободи польоту над річковою поверхнею.

Оренда яхти має попит з такою метою:

  • провести захоплюючий і цікавий час у колі найближчих людей;
  • відсвяткувати сімейне свято, день народження, ювілей, весілля, річницю одруження;
  • оригінально відзначити урочисту подію корпоративного характеру, яхти Києва часто орендуються компаніями для свят за участю всього колективу;
  • провести важливу зустріч з діловими партнерами - такий формат спілкування найбільше сприяє розслабленню та ефективному співробітництву;
  • влаштувати романтичне побачення.

Невеликі яхти місткістю до 8 чоловік розраховані на відпочинок у вузькому колі. Для більш солідних святкувань можна замовити моторну яхту, яка вміщує до 20 осіб.

Як вигідно зняти яхту?

Ви плануєте просто покататися отже, потрібно лише ознайомитись із встановленими тарифами, вибрати час та маршрут, за яким вас поведе досвідчений капітан судна.

Якщо у вас більш грандіозні плани і ви маєте намір відзначити урочистість, вам не доведеться хвилюватися щодо найменших деталей. Оренда яхти це також можливість отримати додаткові послуги. Якщо ви віддаєте перевагу ресторанній їжі, живій музиці та гідному обслуговуванню, всі ці послуги будуть заздалегідь замовлені для вас організатором.

Хороші відгуки має компанія KIEVFLOT.UA. Вона надає можливість вибору різноманітних яхт, у тому числі катамаранів, теплоходів, катерів.

Погода