Пошук

Осетрову ферму в Трипіллі хочуть закрити

Осетрову ферму в Трипіллі хочуть закрити

Осетрову ферму Bester хочуть визнати такою, що забруднює навколишнє середовище і завдає шкоди аборигенним видам риб. Власники ферми вважають звинувачення абсурдними.

Про це пишуть Хроніки Обухова з посиланням на Kievvlast.

Глава Київського рибоохоронного патруля вимагає в Інституті рибного господарства визнати осетрову ферму Bester забруднюючою навколишнє середовище.

Осетрова ферма Bester працює вже 9 років. Знаходиться вона на березі села Трипілля, на Обухівщині, в зворотному каналі Трипільської ТЕЦ. Понтонна лінія, в якій знаходяться сади з осетрами, встановлена ​​згідно з чинним законодавством.

За словами засновника компанії Bester Антона Яременко, за 9 років роботи ферми не було зроблено жодного зауваження, оскільки 4 рази на рік ферма проходить перевірки, в ході яких фахівці Держспоживслужби відбирають проби води і кілька живих осетрів для аналізу їхнього стану.

Ферма працювала 9 років, пройшла сотні перевірок і аналізів, отримала Єврономера , вийшла на ринок США, ЄС, Австралії, Монако та Ізраїлю, отримувала грамоти від глав Держрибагентства за багаторічну сумлінну працю і подяки від Прем'єр-міністра України.

Читайте також: