Пошук

«Ощадбанк» здійснив рекордний продаж стягнутого майна на Обухівщині

«Ощадбанк» здійснив рекордний продаж стягнутого майна  на Обухівщині

«Ощадбанк» реалізував на електронному аукціоні OpenMarket (ДП «СЕТАМ») дві земельні ділянки в Обухівському районі Київської області. Загальна вартість - 308,5 млн грн.

Це найбільший добровільний продаж стягнутого майна «Ощадбанку» на електронному майданчику СЕТАМ. Про це повідомляється у пресрелізі СЕТАМ, передають Хроніки ОБухова з посиланням на mind.

Зменшення обсягу проблемних активів є однією зі стратегічних цілей «Ощадбанку». Останній продаж став рекордним за сумою отриманих коштів, і це важливе свідчення того, що наша робота зі зменшення проблемних активів продовжується на повну потужність, – відзначив Арсен Мілютін, директор департаменту реструктуризації заборгованості та стягнення «Ощадбанку».

Земельні ділянки мають площу 43 га та призначені для індивідуального садівництва.

Як ми й очікували, аукціон зацікавив багатьох покупців і був конкурентним. У торгах взяли участь 3 учасники, два з яких зробили ставки. У підсумку стартова ціна збільшилась більш ніж на 6 млн грн, які отримає «Ощадбанк» додатково. Загалом з початку нашої співпраці банк провів 88 успішних аукціонів через OpenMarket на 741 млн грн, – наголосив Олександр Мамро, гендиректор ДП СЕТАМ.

Читайте також: