Пошук

Освітян почнуть вакцинувати після отримання регіонами Pfizer-BioNTech

Освітян почнуть вакцинувати після отримання регіонами Pfizer-BioNTech

Міністерство освіти і науки України оприлюднило алгоритм, згідно з яким працівники освіти можуть записатися на вакцинацію від COVID-19.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на The Village.

Вакцинувати працівників сфери освіти почнуть після отримання регіонами нової партії вакцини Comirnaty від компанії Pfizer-BioNTech.

Алгоритм запису працівників сфери освіти на вакцинацію від COVID-19:

  • Працівники мають звертаються до керівників закладів освіти.
  • Керівники закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти формують і направляють списки до органів управління освітою місцевих рад. Ті надають списки департаментам (управлінням) освіти і науки обласних або Київської міської державних адміністрацій.
  • Керівники закладів професійної (професійно-технічної) та фахової передвищої освіти направляють списки департаментам (управлінням) освіти і науки обласних або Київської міської державних адміністрацій.
  • Департаменти (управління) освіти і науки обласних або Київської міської державних адміністрацій надають списки закладів освіти департаментам охорони здоров’я обласних або Київської міської державних адміністрацій.
  • Керівники закладів вищої освіти направляють списки департаментам охорони здоров’я обласних або Київської міської державних адміністрацій.
  • Регіональні координатори з вакцинації повідомляють керівникам закладів освіти, які подали списки, про дату і час, коли мобільна бригада приїде до закладу освіти для вакцинації колективу.
  • Уточнені списки керівники надають до першого приїзду мобільної бригади до закладу освіти. Після першого приїзду мобільної бригади будь-які зміни в списках узгоджуються з регіональними координаторами з вакцинації в індивідуальному порядку.

Цей алгоритм не стосується освітян, які беруть участь у проведенні зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) у 2021 році. Їх, за бажанням, щеплюють вакциною CoronaVac виробництва Sinovac Biotech з 14 квітня мобільними бригадами. Список охочих вакцинуватися формує керівник закладу освіти та передає його до департаментів охорони здоров’я обласних, Київської міської державних адміністрацій. Вони узагальнюють списки та передають їх регіональним координаторам з вакцинації для подальшого планування виїзду мобільної бригади. За планування графіку виїздів мобільних бригад відповідають регіональні координатори з вакцинації. Вони повідомляють керівникам закладів освіти дату та час приїзду.

Довідково:

  • Наступну партію вакцини Pfizer-BioNTech очікують з 18 до 21 травня. Вона прибуде в межах ініціативи COVAX і буде доставлятися протягом 3-4 днів.
Читайте також: