ОТГ росте: до Обухова планує приєднатися ще одне село
20:48 15.02.2020

Формування Обухівської територіальної громади переможною ходою крокує теренами району.

Сьогодні приєднання до міста підтримали у с. Красне, передають Хроніки Обухова з посиланням на мера Обухова О. Левченка.

- Сьогодні в с.Красне Обухівського району відбулися збори громади. Під час зборів більшістю голосів було прийнято історичне рішення про приєднання до Обухівської міської об'єднаної територіальної громади, - розповів він.

За його словами цьому важливому рішенню передувала ціла низка необхідних процедур згідно із законодавством, а вирішальним кроком стала ініціатива сільського голови.

- Наше спілкування торкнулося багатьох важливих питань з житлово-комунального господарства, благоустрою, галузей освіти, культури, спорту, медицини, а також транспорту та вивозу сміття. Я розповів, яким чином ми вирішуємо ці питання в міській громаді. Це, в свою чергу, викликало чимало влучних запитань з боку мешканців села, на які я, сподіваюся, надав вичерпні відповіді,- зауважив він.

- Попереду чекають тривалі юридичні процедури, які мають завершити процес приєднання, і з кожним таким історичним кроком, ми розуміємо усю важливість реформи децентралізації, котра, безумовно, позитивно вплине на майбутнє нашої громади та держави, в цілому, - додав мер.

Топ за тиждень

Останні новини