Пошук

Педагогів, котрі не щепилися проти COVID-19, не пускатимуть на роботу

Педагогів, котрі не щепилися проти COVID-19, не пускатимуть на роботу

Співробітників сфери освіти, які не матимуть щеплення проти коронавірусу, з листопада відсторонюватимуть від роботи на період карантину без збереження заробітної плати.

Про це заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, передають Хроніки Обухова з посиланням на Хмарочос.

Проте дані міністерств освіти та науки та охорони здоров’я щодо кількості вакцинованих педагогів дещо різняться. У МОЗ повідомили «Українській правді», що станом на сьоме жовтня принаймні першою дозою вакциновані 79,5% працівників освіти, а двома – 51%. У МОН кажуть про 84% освітян, які щеплені хоча б однією дозою станом на 11 жовтня. У Києві, за даними відомства від п’ятого жовтня, серед вчителів повністю вакциновано 62,6%. Водночас за даними КМДА, у всіх закладах освіти вже вакциновано понад 86% працівників.

Раніше МОЗ затвердив перелік організацій, представники яких підлягають обов’язковій вакцинації проти COVID-19. Обов’язково вакцинуватись на період дії карантину мають, зокрема, працівники закладів професійної (професійно-технічної освіти), фахової передвищої, загальної середньої освіти, дошкільної освіти, позашкільних навчальних закладів.

Читайте також: