Пошук

Карантин і турбота: пенсіонери зможуть оплатити "комуналку" по телефону

Карантин і турбота: пенсіонери зможуть оплатити "комуналку" по телефону

Кабінет міністрів має намір в найближчі дні запустити можливість оплати комунальних послуг для пенсіонерів через "Укрпошту" або телефонні "гарячі лінії" банків.

Про це повідомляє пресслужба уряду, передають Хроніки Обухова з посиланням на Економічну правду.

Громадяни, які отримують пенсії та грошову допомогу через банківські установи, зможуть дистанційно сплачувати спожиті житлово-комунальні послуги. Для цього вони повинні зареєструватися в системі дистанційного обслуговування або зателефонувати на "гарячу" лінію банку і надати інформацію про перелік ЖКП, які готові оплатити дистанційно, і необхідні дані для оплати послуг з їх рахунків, - сказано в повідомленні.

Крім того, одержувачі пенсій та допомог також зможуть оплачувати житлово-комунальні послуги безпосередньо у листоноші при отриманні пенсії та грошової допомоги, або замовивши відповідну послугу по телефону.

В уряді також нагадали, що оплатити житлово-комунальні послуги можна дистанційно через існуючі онлайн сервіси.

Як відомо:

  • З 6 квітня Кабінет міністрів встановив, що особами, які потребують самоізоляції, є всі особи, які досягли 60-річного віку.
  • Їм дозволено залишати місце проживання в якості винятку для відвідування магазинів і аптек, які розміщені на відстані не більше 2 км від місця самоізоляції.
  • Такі особи також можуть двічі на день залишати житло для вигулу домашніх тварин.
Читайте також: