Переселенка з Донбасу готує "Мамині смаколики" у селі на Обухівщині
14:07 17.04.2020
Реклама

До війни Надія Шевченко жила в Горлівці, робила мило ручної роботи. Спочатку це було хобі, яке переросло в бізнес. Час від часу Надія пекла пряники для рідних і на подарунки друзям. Влітку 2014 роки з родиною переїхала в село в Обухівському районі Київської області.

Історію її захоплення випічкою розповіли у виданні "Свої".

Думала чим займатися - робити мило чи пекти пряники. Підрахувала, що витрати на випічку набагато скромніші. Тому вибір був очевидним, оскільки особливо багато грошей для інвестицій не було.

Спочатку на замовлення пекла торти. Потім зробила партію пряників і з ними вийшла на благодійні ярмарки. Так про мене дізналися, стали з'являтися клієнти, пішли замовлення. З тортами довелося зав'язати, оскільки з мого села доставка в той же Київ - досить велика проблема. Зупинилася на пряниках і раз на рік печу паски, згадує вона.

Для великодньої дріжджової випічки Надія використовує класичний рецепт, додаючи родзинки, курагу і цукати. Кожну паску прикрашає тематичними пряниками і квітами з глазурі.

У зв'язку з ситуацією вирішила зробити набори прикрас для випічки. До міні-набору входять три пряникових топпери (прикраса на верхівку), дев'ять квіточок і листочків, три морквини, три яйця з мастики, два шоколадних яйця і 10 безе. Коштує такий набір 130 гривень, розповіла вона.

Великий набір складається з десяти пряників на паличках, 15 різних квіточок, стількох же зелених листочків, 10 безе і букв «ХВ». Ціна великого набору - 300 гривень. Доставка «Нової поштою» в будь-який куточок нашої країни, додала кондитерка.

Асортимент подарунків від «Маминих смаколиків» виглядає так:

  • паски з сухофруктами: 100 грам - 50 гривень, 250 грам - 100 гривень, 500 грам - 190 гривень;
  • паска з вушками: 500 грам за 190 гривень;
  • святкова паска: 100 грам - 35 гривень, 250 грам - 80 гривень, 500 грам - 150 гривень;
  • паска з шоколадними дропсами: 250 грам - 80 гривень;
  • паски з топперами (пряниками): за 100 грам - 45 гривень.

Замовити можна на сайті.

Топ за тиждень

Останні новини