Пес Гермес, експерт з людинознавства, написав першу книгу

Пес Гермес, експерт з людинознавства, написав першу книгу
12:11 13.09.2021

Українська спільнота pet-friendly людей презентувала першу в Україні освітньо-гумористичну книгу про виховання людини “Поради від пса Гермеса, як жити з людиною”. Твір написаний псом-письменником та блогером Гермесом, який раніше жив на вулиці, але одного разу став розсудливим та завів собі людину, а зараз навчає інших безхатніх тварин, як опанувати свідоме виховання двоногих.

Про це пишуть Хроніки Обухова з посиланням на Соцпортал.

Практичні поради від експертів із зоопсихології, каністерапії, кінології та інших, допоможуть зрозуміти поведінку тварин для комфортного та щасливого життя разом. Частка коштів з продажу книг йде на реконструкцію найбільшого притулку в Україні “Сіріус” у “Простір адопції тварин”, щоб зменшити кількість безпритульних тварин.

Зібрати всі поради разом допомогла Юля Гусєва, ідеолог та керівник спільноти pets-friendly людей “Практичні поради з людинознавства”:

Ми зустрілися з Гермесом, коли він був безпритульним собакою. І ця мить перевернула назавжди моє життя. Вивчаючи проблему з безхатніми тваринами я зрозуміла, що не можу просто сидіти і нічого не змінювати. Кожного дня лише до притулку “Сіріус” потрапляють від одного до 10 вусанів. За дослідженнями близько 70% тварин на вулиці мали хазяїв або народжені тваринами які стали безхатніми через людей. Поради Гермеса народжувалися на протязі року. Кожного дня я дізнавалася від нього щось нове. А потім ми домовилися створити цілу книжку.

Книга коштує 250 гривень, придбати її можно за посиланням. Але будьте обережні, попереджують автори, бо після читання книги виникає сильне бажання взяти безхатню тварину.

Про Гермеса - експерт з людинознавства, письменник, блогер, веде Instagram hermes13.07, самець, красень, вага 6 кг (після зими 6 кг та 300-500 г), є плями, дворянська кров, але усі говорять, схожий на джека-расела.

Сімейний стан: Є Людина

Вважає, що в кожного серйозного собаки повинна бути людина, підтримує право рівності людини з твариною, бажає, щоб якомога більше тварин заводили людей та не страхалися брати за них відповідальність.

Фото Марини Бабій.