Пошук

Петиція обухівських еко-активістів набрала потрібну кількість за добу

Петиція обухівських еко-активістів набрала потрібну кількість за добу

Петиція обухівських еко-активістів щодо "Внесення змін в План зонування Обухова з метою збереження від забудови лісів на території міста" набрала більше 100 мінімально потрібних голосів для її подальшого розгляду на сесії менше ніж за добу.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на текст петиції.

Згідно з нею, автори петиції (Юрій Апостол, Владислав Нагинайло, Ірина Тимченко, Ольга Шевченко, Богдан Яцун) вимагають від міського голови та депутатів:

від депутатів Обухівської міської ради та Обухівського міського голови:

1. Внести зміни до Плану зонування території Обухова та встановити на лісових територіях міста рекреаційний тип зонування, що дозволить зберегти ліс від забудови (кадастровий номер: 3223110100:01:016:0014, кадастровий номер: 3223110100:01:098:0036, 16 га соснового лісу між с. Таценки і промисловою зоною Обухова, частини лісу вздовж дороги, що з’єднує гаражний кооператив «Промбудівець» з вул. Каштанова та інших територіях).

2. Внести зміни до Плану зонування території Обухова та встановити зону транспортної інфраструктури (ТР-1-3) для комунальної автостоянки біля ринку “Ранковий” по вул. Каштанова, замість затвердженої тут зони житлової забудови.

Нагадаємо, що раніше Обухівська міська рада ухвалила проект містобудівної документації - План зонування території міста Обухова, із змінами в зонування територій міста, які надають ДОЗВІЛ НА ЗАБУДОВУ БЛ. 18 ГА ЛІСУ НА ТЕРИТОРІЇ ОБУХОВА.

Крім того, на думку активістів, результатом рішення може стати справжня катастрофа в районі вул. Миру 1, 2.

Читайте також: