Пошук

Петиція про скасування рішення конкурсної комісії Обухівської міськради побила рекорд

Петиція про скасування рішення конкурсної комісії Обухівської міськради побила рекорд

Петиція про скасування рішення конкурсної комісії Обухівської міськради з визначення кращого проекту пам'ятника на центральну площу міста зібрала необхідну кількість підписів за 3 години.

Про це повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на текст петиції.

Її авторка, Діана Сухіх, нагадала про те, що 21.08.2019 р. конкурсною комісією з визначення кращого проекту пам'ятника на "Площі матері" м. Обухів було прийняте рішення визнати переможцем конкурсу проект пам'ятника, автором якого є Михайло Горловий.

- Враховуючи жваве обговорення мешканців міста обраного ескізу в контексті доречності розташування саме на центральній площі міста Обухів саме в тому вигляді, в якому даний ескіз був поданий, а також обурення і небажання бачити монумент, що отожнюється з трагічністю, скорботою і не має НІЧОГО спільного з образом сучасної матері, ПРОШУ, - відзначила вона:

  • СКАСУВАТИ РІШЕННЯ конкурсної комісії, що було прийняте членами комісії, але без врахування думки мешканців м. Обухів, за чиї безпосередньо кошти і передбачене фінансування даного проекту.
  • При повторному опрацюванні даного питання влаштувати ОПИТУВАННЯ мешканців міста і врахувати думку БІЛЬШОСТІ, а не побажання вузького кола осіб.
Читайте також:
Комісія обрала проект скульптури Матері для однойменної площі в Обухові: що відомо про автора