Пошук

Підсумки пленарного засідання Обухівської міської ради: до яких цільових програм внесено зміни

Підсумки пленарного засідання Обухівської міської ради: до яких цільових програм внесено зміни

Відбулось пленарне засідання Обухівської міської ради. Порядок денний зі 136 питаннями розглянуто.

Внесено зміни до комплексної програми «Турбота», цільової Програми «Організація підвезення учнів міста Обухів на 2019-2020 роки» тощо, повідомляють Хроніки Обухова з посиланням на Фейсбук-сторінку Аліни Купріянчик, депутата Обухівської міської ради.

Ніколи не могла подумати на скільки морально та інтелектуально важко просидіти та працювати стільки часу при розгляді питань порядку денного та голосування.
Але порядок денний зі 136 питаннями розглянуто!, - написала Аліна Купріянчик.

Що потрібно знати:

  • сьогодні на пленарному засіданні, відповідно до статті 27 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" голова проінформував про реєстрацію депутатської фракції політичної партії "Слуга народу" в Обухівській міській раді Київської області та її кількісний склад (10 депутатів), а саме:

Сатко Олександр Васильович (голова)
Іщенко Вікторія Вікторівна (заступник голови)
Купріянчик Аліна Ігорівна (секретар)
Грищенок Наталія Володимирівна
Іваха Тетяна Анатоліївна
Карамаш Микола Миколайович
Кірейчук Вячеслав Миколайович
Клочко Сергій Миколайович
Надєєв Дмитро Сергійович
Петрук Петро Володимирович

  • депутатами було підтримано питання щодо закріплення їх за виборчими територіальними округами. Мешканці м. Обухів, які проживають по ????вул. Київська 162-А, 162-Б, 164, 172 - прошу звертатися до мене, я закріплена, як депутат, за Вашими будинками.
  • були внесені зміни до комплексної програми «Турбота» на 2016-2020 роки Обухівської міської об’єднаної територіальної громади. Зокрема, здійснено перерозподіл коштів з одних пунктів кошторису на інші, а саме: - на скрутне матеріальне становище – 973100 грн., - на лікування – 90000 грн., - на операцію 7000 грн., - онкохворим /гемодіаліз/ - 10000 грн.
  • були внесені зміни до міської цільової Програми «Організація підвезення учнів міста Обухів на 2019-2020 роки». Зокрема, враховуючи ситуацію з карантином, зокрема й у школах за тривалий час на даній програмі вдалося зекономити через те, що діти не їздили до школи, а навчалися дистанційно, тому було прийнято рішення здійснити перерозподіл коштів на іншу освітню програму у розмірі 482600 грн.
  • були внесені зміни до Цільової програми розвитку та фінансової підтримки закладів охорони здоров’я, що надають первинну медичну допомогу на території Обухівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік. Прийнято рішення виплатити одноразову допомогу у якості премій за грудень 2020 року для працівників Комунального некомерційного підприємства Обухівської міської ради «Обухівський міський центр первинної медико-санітарнї допомоги», а саме: для лікарів (27 осіб) по 4000 грн., медичних сестер (37 осіб) по 2500 грн., фельдшерів (4 особи) по 2500 грн., водіїв (6 осіб) по 1500 грн., медичних реєстраторів (3 особи) по 1500 грн., молодших медсестер (7 осіб) по 1500 грн. та врахувати КЕКВ2120 нарахування на заробітну плату 22% - 51500 грн. Всього 84 особи (286000 грн.).
  • були внесені зміни до цільової Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, представницькі видатки, заохочення та заслуги перед Обухівською міською об’єднаною територіальною громадою на 2020 рік. Зокрема, прийнято рішення зробити перерозподіл коштів з одних пунктів кошторису на інші у розмірі 51000 грн.
Читайте також: