Педагог – найважливіша професія. Від нього залежить, якими виростуть його учні. Саме ця людина впливає на формування особистості дитини.
Освітній проект «На урок» передбачає підвищення кваліфікації вчителів і пропонує великий вибір вебінарів, онлайн-конференцій, предметних інтенсивів, курсів для вчителів. Після завершення навчання видається свідоцтво, яке відповідає вимогам українського законодавства.
Чи замислювались Ви, чому один вчитель має повагу від учнів, діти його слухають «відкривши рота», діляться з ним проблемами та чекають його уроків. А уроки іншого вчителя шукають можливість прогуляти або під час занять дивляться в ґаджет? Часи сурових Марь Іванівн, до яких всі дослухалися, минули. Педагог, з яким учням не цікаво, не зможе повноцінно навчати.
Вчитель повинен тримати увагу дітей, вміти зацікавити, бути другом, закохувати у свій предмет. А для цього треба розбиратись у психології, володіти сучасними педагогічними та Інтернет-технологіями і комунікативними навичками. Дистанційне навчання продемонструвало, що у багатьох вчителів з цим проблеми. Тому освітянам потрібно надолужувати прогалини, адже пандемія навряд чи скоро мине і дистанційна освіта – наше майбутнє.
Дитина проводить з учителем чи не більше часу, ніж з батьками. Тому часто діти задають на уроках питання, які не стосуються даної дисципліни. І вчитель повинен мати на них відповіді. Ось чому педагог має бути ще й усебічно розвиненою особистістю.
Освітній простір «На урок» дає можливість педагогічним працівникам підвищувати кваліфікацію навіть під час пандемії – адже заняття можна відвідувати онлайн або дивитись у запису.
НУШ (Нова українська школа) – реформа Міносвіти, що має на меті створення школи, в якій приємно навчатися. Школи, де дитина – особистість, яка не боїться висловлювати власну думку. Але заплановані зміни можливі лише за умови розвитку ключової постаті учбового процесу – вчителя. До речі, в проекті «На урок» є напрям розвитку педагогів – НУШ.
Освітній проект «На урок» пропонує великий вибір напрямів навчання.
До прикладу:
Справжній вчитель не лише вчить. Справжній вчитель вчиться сам.