Пошук

Подорожуємо Україною: ТОП-5 туристичних місць Київської області, які варто відвідати

Подорожуємо Україною: ТОП-5 туристичних місць Київської області, які варто відвідати
PR Публікація розміщена на правах реклами

Частіше за все, кажучи про відпустку, мають на увазі вояж до Європи або теплих країн, де можна відпочити з комфортом. Проте й в Україні є на що подивитися, та де відпочити з мінімальними витратами.

Ми розкажемо про п'ять кращих, на нашу думку, місць, де можна провести вікенд та отримати нові враження, часто вони навіть не мають аналогів у світі.

Межигірська резиденція Віктора Януковича

Це чудове місце для сімейного відпочинку та поєднання з природою у 15 кілометрах від Києва
Це чудове місце для сімейного відпочинку та поєднання з природою у 15 кілометрах від Києва

Президент-втікач залишив по собі розкішну резиденцію у селі Нові Петрівці, яку наразі відкрито для відвідування усіма бажаючими. На території, окрім величного маєтку, також відкрито чудовий природний парк, виставка ретро-автомобілів, є навіть зоопарк та кінологічний центр.

Це чудове місце для сімейного відпочинку та поєднання з природою у 15 кілометрах від Києва. Обов'язково відвідайте його найближчими вихідними, та отримайте естетичне задоволення.

Трипілля та Витачів

Ці два села знаходяться неподалік від чудового міста Обухів та являють собою пам'ятки давньої трипільської культури, представники якої проживали у 6–5 століттях до нашої ери на території сучасної України.

Вам запропонують відвідати кілька археологічних музеїв та відчути чудово збережену природу – це найкраще поєднання для відпочинку від міста. Проте, щоб не ризикувати здоров'ям у період пандемії, можна залишитися вдома та зіграти в покер онлайн на гроші, який може принести й непоганий прибуток за умови гарної вдачі гравця.

Зона відчуження Чорнобильської АЕС

З професійним гідом та дозиметрами поїздка буде максимально безпечною та пройде без ризиків
З професійним гідом та дозиметрами поїздка буде максимально безпечною та пройде без ризиків

Місто Прип'ять, яке стало відомим на весь світ після техногенної катастрофи на Чорнобильській АЕС у 1986 році, постійно приймає туристів, які шукають історичної правди та нових вражень. Відвідати Зону можна тільки у рамках туристичних пропозицій, для цього знадобляться спеціальні перепустки та супровід.

Окрім самого міста та околиць атомної електростанції, туристи можуть побачити Рудий ліс, колишній оборонний об'єкт Дуга, саркофаг 4-го реактора, який було побудовано над місцем катастрофи. З професійним гідом та дозиметрами поїздка буде максимально безпечною та пройде без ризиків.

Парк “Київська Русь”

Ще один об'єкт у Обухівському районі, який розміщено у селі Копачі. Це відбудований з історичною достовірністю ансамбль споруд Києва, які існували за часів Київської Русі. Щовихідних історичний осередок чекає відвідувачів, пропонуючи їм шоу-програми та фестивалі, доволі часто проводяться середньовічні турніри та ярмарки, які переносять відвідувачів до часів князів та зародження України.

Пуща Водиця

Всього 20 хвилин від станції метро “Оболонь” – та ви потрапляєте до природного осередку
Всього 20 хвилин від станції метро “Оболонь” – та ви потрапляєте до природного осередку

Цей варіант підійде поціновувачам природи, адже їм пропонуються непогані пляжі та чиста вода природного озера. Всього 20 хвилин від станції метро “Оболонь” – та ви потрапляєте до природного осередку, де можна влаштувати пікнік та просто відпочити, насолоджуючись чистотою та співом птахів.

Звісно, на Київщині ще багато місць, які варто відвідати туристу, проте почати варто саме з нашого списку. Впевнені – ви отримаєте незабутні емоції та відчуєте, наскільки Україна багата історією та природою.

Читайте також: