Поліція Обухова встановлює обставини забруднення Стугни
10:42 12.12.2021
Поліція Обухова встановлює обставини забруднення Стугни

Поліцейські Обухова встановлюють обставини забруднення стічними матеріалами річки Стугни та причетних до цього осіб.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці Обухівське районне управління поліції, передають Хроніки Обухова.

До чергової частини Обухівського районного управління поліції надійшло повідомлення від члена комісії по контролю за використанням та охороною земель, лісів, надр та водоймищ Обухівського району Київської області про виявлення факту забруднення річки Стугни викидами пічних матеріалів.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 236 (Порушення правил екологічної безпеки) Кримінального кодексу України, йдеться у повідомленні.

Крім того, слідчими Обухівщини скеровані відповідні запити до Обухівської районної державної адміністрації та басейного управління водних ресурсів середнього Дніпра щодо надання відповідних документів, які підтверджують факти здійснення викидів пічних матеріалів, які стікають у річку Стугна, із усіма додатками та наявними матеріалами за фактом забруднення, а також про надання результатів дослідження відібраних проб викидів.

Також проводяться заходи по встановленню особи, якій належить металева труба під ґрунтовим покривом, яка розташована неподалік піщаного кар’єру, через яку у річку потрапляють небезпечні речовини, а також підстави здійснення цих викидів.

Наразі правоохоронці встановлюють всі обставини факту порушення у сфері довкілля та причетних до цього осіб.

Слідство триває.

Погода