Пошук

Поліція провела обшук і вилучила документацію на "картонажці"

Поліція провела обшук і вилучила документацію на "картонажці"

2.082021 року на ПрАТ «Київський КПК» після завершення робочого дня відбувся обшук і вилучення документів підприємства.

Про це повідомили на сторінці заводу у Facebook, передають Хроніки Обухова.

Згідно з офіційною позицією керівництва заводу "Після 18:00 люди у формі, які представилися слідчими Головного управління Національної Поліції у Київській області, зі зброєю і засобами злому розпочали вимагати документацію підприємства, зокрема транспортні документи, у тому числі щодо перевезення відходів".

Ці дії вони розпочали на підставі ухвали суду про проведення обшуку, в рамках кримінального провадження, порушеного за ч.2 ст. 364 Кримінального кодексу України (зловживання владою або службовим становищем), по суті яке не має жодного відношення до підприємства.

Крім того, представники правоохоронних органів не мали чіткого переліку, які саме документи їм потрібні, і діяли за телефонними вказівками. Попри відкритість ПрАТ «Київський КПК» до діалогу і готовність співпрацювати, слідчі з невідомих причин розпочали вилучати документи саме у позаробочий час.

Вважаємо такі дії протиправними, спланованими і направленими на завдання репутаційної шкоди підприємству. Вони можуть завдати шкоди не лише комбінату, а життєдіяльності усього міста і району. «Київський КПК» є містоутворюючим підприємством, одним з найбільших платників податків у Київській області, що забезпечує м. Обухів очисткою стічних вод – від діяльності підприємства залежить не лише добробут близько 2500 працівників і їхніх родин, а й усього регіону, впевнені на заводі.

Разом з тим, за словами керівництва заводу "Питання відходів картонно-паперового виробництва (скопу, плівки) є не новим для комбінату та інших українських, а зрештою і світових, підприємств целюлозно-паперової галузі, що переробляють макулатуру".

На ККПК всі рішення щодо поводження з відходами перебувають виключно у правовому полі. Безпечне зберігання здійснюється на спеціально обладнаному для цього полігоні. Таке зберігання забезпечується постійним моніторингом навколишнього середовища, як власною лабораторією підприємства, так і лабораторіями контролюючих органів. Це все відбувається прозоро і задокументовано. Ми регулярно проводимо дослідження скопу щодо безпечності для довкілля та здоров’я людей, відмічено у заяві.

Автори впевнені, що Київський КПК постійно впроваджує новітні технології виробництва, і за останній час не лише не наростив, а й суттєво зменшив рівень макулатурного скопу:

  • Ми впровадили світові інноваційні технології виробництва, що дозволили нам знизити рівень відходів більш ніж на 30%.
  • Іншу частину макулатурного скопу ми стали направляти на виготовлення будівельної продукції, що також є популярною практикою в багатьох країнах світу.

Це дозволило зменшити відходи виробництва лише за поточний рік майже на 50%.

Більше того, за рахунок відкритих тендерів, для перевезення скопу ми отримавши кращі умови, і припинили співпрацю з деякими попередніми перевізниками.

На нашу думку, така ситуація призвела до того, що деякі з компаній-перевізників, які раніше надавали транспортні послуги Київському КПК, втратила велику частку доходів. Як наслідок, маємо підстави вважати, що саме вони так намагаються повернутися у бізнес, вчиняючи недобросовісні дії щодо комбінату.

Ми вважаємо неприпустимими дії правоохоронних органів, що направлені на порушення законних прав та інтересів ПрАТ «Київський КПК». Така ситуація є тривожним сигналом для українського і міжнародного бізнесу. Проте незважаючи на такі обставини, ми заявляємо, що повністю відкриті до співпраці з представниками влади, правоохоронних органів, ЗМІ та громадськості на умовах взаємного дотримання вимог чинного законодавства України, пояснили на заводі.

Читайте також: