Політик з Обухівщини звинуватив у створенні СOVID-19 Білла Гейтса

Політик з Обухівщини звинуватив у створенні СOVID-19 Білла Гейтса
11:01 08.11.2021

Відомий на Васильківщині Обухівського району громадський діяч і політик Микола Неділько переконаний, що за появою СOVID-19 стоїть Білл Гейтс.

Своїми підозрами він поділився на сторінці у FB, передають Хроніки Обухова.

Bill Gates, крестный отец #Covid19, гори в Аду, чёрт!, резюмував він.

... этот мудак, которого постоянно обижали в школе одноклассники, решил отомстить всему миру … COVID-19 - это биологическое оружие, целью которого является КОНТРОЛИРУЕМОЕ уничтожение человечества в нужных пропорциях. Он был инициатором его создания … поэтому он об этом говорил ещё задолго … последние 10 лет … он это финансировал, привлёк ещё инвесторов… COVID-19 - искусственный ИНТЕЛЛЕКТУАЛЬНЫЙ вирус… не природного происхождения… глубже изучите эту тему… а не поверхностно …, впевнений в обгрунтованості свого комантаря, Неділько.

Довідково:

  • Микола Неділько - відомий на території Обухівського району, персонаж.
  • Опоненти стверджують, що крім іншого, Микола Неділько не переймається такими дрібницями, як політичні погляди. Саме тому за відносно короткий час встиг побувати (в окремих випадках - балотуватися і обратися) в СПУ, Батьківщині, БПП, Русі Нових Сил, НРУ, Слузі Народу тощо.
  • Крім того, ті ж "злі язики" стверджують, що М. Неділько має прямий стосунок до РПЦ (УПЦ МП) - служить в ній дьячком, а також симпатизує А. Шарію як політику, так і особисто (через керівницю місцевого осередку ППШ).

ПС. Яким чином адепту конспірологічної мальтузіанської теорії "золотого мільярду" М. Недільку вдається поєднати проукраїнські, місцями націоналістичні позиції (НРУ, БПП) з відверто українофобними (РПЦ, ППШ) знайомі з Миколою пояснити не можуть.

Топ за тиждень

Останні новини