Пошук

Попри погіршення епідемситуації громадський транспорт зупиняти не будуть

Попри погіршення епідемситуації громадський транспорт зупиняти не будуть

Попри погіршення епідемічної ситуації зупиняти громадський транспорт не будуть. Закривати дитячі заклади освіти теж.

Про це повідоммв міністр охорони здоров'я Максим Степанов на брифінгу про зміни до попередньої постанови Кабінету міністрів, передають Хроніки Обухова з посиланням на УП.

13 жовтня Кабінет міністрів вніс деякі зміни до своєї постанови від 22 липня 2020 року №641 "Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" . Їх оприлюднили на сайті уряду, йдеться у повідомленні.

15 жовтня комісія ТЕБ на НС визначила, що з 19 жовтня червоний рівень епідеміологічної небезпеки діятиме у 68 адміністративних одиницях у 15 областях (на даний момент червоний рівень діє лише у двох містах).

У більшості регіонів не будуть зупиняти громадський транспорт та буде дозволена робота дитячих закладів освіти, а також не буде зупинятися робота закладів торгівлі, сказав Степанов.

У зв'язку з чим це робиться? Перш за все, це пов'язано з тим, що ми шукаємо максимальний баланс і знаходимо цей баланс, щоб, з одного боку, забезпечити максимально епідзаходи, а з іншого боку - не зупиняти економіку нашої країни, тому що нам треба жити.

Читайте також:

Ми в соціальних мережах: