10:12 03.06.2022
Реклама

Багато українців відкрили для себе покупки у закордонних інтернет-магазинах. Практика показала, що купувати товари в них можна значно дешевше, ніж в Україні, причому їхня якість буде вищою, ніж вітчизняних. Але далеко не всі знають, як можна робити покупки у США. У цій статті ми розглянемо це питання та розповімо про те, які інтернет-магазини заслуговують на увагу.

Що можна придбати в Америці? Все, що не заборонено законом до пересилання та отримання в Україні. Це може бути одяг, взуття, електроніка, побутова техніка, книги, смартфони, автозапчастини, мотоцикли, автомобілі та навіть катери. Не допускається пересилати зброю, вибухонебезпечні або їдкі речовини, наркотики та ін.

Де вибирати товари

Все залежить від того, що вам потрібно. Можна використовувати тематичні американські інтернет-магазини, які продають конкретні категорії товарів, наприклад, музичні інструменти, автозапчастини, взуття та ін. Але краще зупинитися на мультибрендових, де представлений широкий вибір різних виробів. Вони дуже часто влаштовуються різні знижки та розпродажі, завдяки яким можна придбати товари значно дешевше, ніж у тематичних.

На які магазини звертати увагу? Розглянемо найбільш топові:

  1. Amazon. Це величезний майданчик, на якому працюють тисячі продавців. Усі вони проходять перевірку, тож шахраїв тут немає. Амазон вкрай лояльно ставиться до своїх покупців, тому якщо з вашим замовленням буде щось не так (наприклад, невідповідність опису, не той розмір, колір тощо), то він стане на ваш бік та просто компенсує витрати. На цьому майданчику представлено дуже багато різноманітних товарів, починаючи від книг, закінчуючи побутовими приладами та електронікою.
  2. EBay. Відомий у всьому світі аукціон, який працює вже майже 20 років. На ньому продаються як нові, так і вживані товари. Тут можна знайти все, що завгодно: деталі до пристроїв, які давно не випускаються, колекційні та рідкісні речі. На сайті представлені мільйони товарів, головне розуміти, що шукати.
  3. Victoria's Secret. Тут можна придбати стильну та сексуальну жіночу білизну, косметику та одяг. Відмінний вибір для всіх жінок.
  4. Abt. Великий онлайн-гіпермаркет, в якому представлена ​​побутова техніка, електроніка, кухонне приладдя та багато іншого. Магазин приймає картки VISA та Mastercard, тому якихось проблем з оплатою у вас не виникне.
  5. Mcr Medical. Тут представлені численні товари для медиків та лікарів. Тут можна купити все, що завгодно, від одягу до інструментів.

Звичайно, це лише частина магазинів, що працюють в Америці. Насправді їх сотні, і ви зможете легко знайти в них потрібні товари.

Як правильно купувати

Працювати з американськими інтернет-магазинами найкраще через мейл-форвардингову компанію. Вона займеться доставлянням продукції за цінами, набагато нижчими за офіційні поштові служби. До плюсів мейл-форвардингу можна віднести:

  1. Свій склад у США. Завдяки цьому можна купувати товари в будь-яких інтернет-магазинах, навіть у тих, що не надсилають замовлення в Україну.
  2. Низькі ціни. Наприклад, компанія EasyXpress бере за пересилку 5 доларів за кілограм, якщо вантаж пливе морем, і 9 — якщо летить літаком. Інших платежів не передбачено.
  3. Можливість постійного контролю. Ви завжди знатимете, де знаходиться замовлення.
  4. Додаткові послуги. Можна замовити переупакування, фотографування чи перевірку товару.
  5. Митне оформлення. Вам не доведеться цим займатись: усі питання, пов'язані з логістикою, компанія бере на себе.

Саме тому більшість покупців і використовує мейлфорвардинг. Це практично та зручно.