Пошук

Популярні системи вуликів

Популярні системи вуликів
PR Публікація розміщена на правах реклами

Вулики - це штучні будиночки для утримання та розведення медоносних комах. Конструкція впливає на безліч факторів. Зручний, теплий будинок, буде гарантією якісної продуктивної роботи бджіл. Також від його виду залежить комфорт в обслуговуванні вулика пасічником.

У нашому інтернет-магазині ви можете купити вулик за приємною ціною і з доставкою по всій Україні. У каталозі представлені моделі конструкцій на будь-який смак.

Найпопулярніші системи вуликів - Дадана і Рута, дахи, магазинні надставки, корпуси та багато інших комплектуючих допоможуть підібрати наші кваліфіковані менеджери. Вулик повинен мати низку характеристик, завдяки яким він буде зручним не тільки для сім'ї бджіл, а й самому бджоляру. Ми гарантуємо якість наших виробів, які обумовлюються такими критеріями:

  • хороша вентиляція - за допомогою спеціальних отворів зайва волога не затримується довго у вулику;
  • простота в обслуговуванні - за допомогою знімного дна можна легко очистити вулики;
  • з'єднання шип-паз - забезпечують цілісність і надійність конструкції;
  • якісно підготовлена сосна - не схильна до гниття і утворення грибка;
  • клей на основі ПВА і саморізи - забезпечують міцність вулика.

Різновиди вуликів

У каталозі магазина пчеловодства Ваша Пасіка представлений великий вибір багатокорпусних вуликів з різною кількістю магазинних доставок. Збірні варіанти вуликів дають змогу регулювати нарощування сім'ї бджіл за потреби. Також з'являється можливість зменшувати кількість корпусів і магазинів перед зимівлею, для скорочення гнізда. Є можливість установки годівниць і додатково утеплювати будиночок.

Ми не виробляємо вуликів з такого матеріалу, як фанера або пінопласт, оскільки вони мають дуже багато недоліків, таких як:

  • вулики, виготовлені із синтетичних матеріалів, небезпечні для продукту бджільництва. Клей, яким скріплені деталі будиночка, може потрапити до меду і зіпсувати його;
  • мінливий клімат усередині вулика може нашкодити фанері. Вона з часом починає розшаровуватися і жолобитися. Також у цьому матеріалі дуже часто заводяться паразити і розвивається грибок;
  • невелика тривалість служби фанери - не більше 5-7 років, тоді як дерев'яні конструкції можуть прослужити кілька десятиліть.

Дадана-Блатта і Рута є найпопулярнішими системами бджолиних вуликів, які використовують як великі підприємства для масового виробництва меду, так і бджолярі аматори для своїх домашніх пасік.

Читайте також: