Пошук

Практичний денім - джинси поза часом

Практичний денім - джинси поза часом
PR Публікація розміщена на правах реклами

Сьогоднішній тренд на усвідомлене споживання абсолютно всього не міг пройти повз світа моди, а тому зараз актуально вибирати той одяг, який би склав велику частину базового гардеробу і був у тренді багато сезонів поспіль і тільки після цього додавати до нього трохи акцентних речей, які популярні у нинішньому сезоні.

Базовий гардероб обов'язково вміщує у себе жіночі джинси. Без них ми просто не можемо уявити повсякденні луки. А ще – денім у гардеробі це дуже практично та зручно. Саме тому сьогоднішня наша стаття буде про ті моделі, які ви можете сміливо додати до свого гардеробу, тому що вони не вийдуть з моди і радуватимуть вас ще довго.

Джинси кльош

Мода циклічна, а це означає, що час від часу до нас повертаються ті фасони, які так подобались нашим мамам у їхній молодості. Однією з таких моделей стилісти називають джинси кльош, які прийшли до нас із далеких 70-х років. Такий фасон може бути виконаний у різних варіаціях (коротші, довші, ширший або вужчий кльош). Сьогодні такий крій просто мастхев для дівчат, які візуально хочуть подовжити свій силует і здаватися стрункішими. Стилісти пропонують вибирати джинси середньої посадки із розкльошонним від коліна.

Практичний денім - джинси поза часом
Практичний денім - джинси поза часом

Прямі джинси

Ще одна класична модель – це джинси прямого крою із середньою посадкою. Мабуть, це той самий випадок, коли класика, що не старіє, переходить до нас з сезону в сезон довгий час. Такий крій – просто ідеальна база, завдяки чому щодня ви можете складати різні образи, змінюючи при цьому лише верх та взуття. Сьогодні модні фахівці пропонують підвернути край прямих джинс та доповнити їх комплектом з оверсайз верху.

Моми

Просто мега популярні сьогодні джинси мом вже точно не вийдуть із моди ще багато років поспіль. По-перше, вони мають дуже зручну посадку, а по-друге, завдяки вільному та розслабленому фасону з високою талією просто ідеально "сідають" на будь-який тип фігури. Ця модель ідеальний варіант на будь-який сезон - чи то літо чи зима. Рекомендуємо вибирати модель у класичному темно-синьому кольорі без декору чи розрізів.

Бойфренди

Бойфренди - джинси чоловічого крою. Стиль унісекс сьогодні простежується у багатьох речах і улюблена популярна в гардеробі річ із деніму не виняток. Такий фасон просто ідеальний варіант для його трансформацій у різні стилі, а значить, дарує величезний вибір та політ фантазій у складанні повноцінного образу.

Практичний денім - джинси поза часом
Практичний денім - джинси поза часом

Скінні

Одна зі спірних моделей на сьогоднішній день - облягаючі скінні, які довгий час були дуже популярними, а потім в один момент, купити джинси такої посадки стало моветоном. Однак сьогодні ми знову додаємо цю модель до списку тих речей, які поза часом, тому що на сьогоднішній день з ними можна скласти величезну кількість стильних образів на кожен день. Важливе уточнення тут – з усією уважністю та серйозністю підходити до питання з чим їх комбінувати для модного аутфіту.

Запевняємо вас, що додавши до свого гардеробу моделі, про які ми писали вище, ви щодня можете створювати різноманітні стильні образи в будь-якому необхідному стилі. Нехай вони будуть яскравими та незабутніми, а ще, обов'язково, привертають до себе увагу оточуючих. Успіхів!

Читайте також: