Пошук

Правила в’їзду змінять: українцям розповіли, як потрапити до ЄС

Правила в’їзду змінять: українцям розповіли, як потрапити до ЄС

З 1 лютого 2022 року правила в'їзду для українських туристів змінять. Що потрібно мати: підтвердження вакцинації або тестування чи одужання від коронавірусу.

Про це пишуть Хроніки Обухова з посиланням на ТСН.

Дозвіл на в'їзд мандрівникам буде визначатися не від країни, з якої вони прибувають, а від індивідуального санітарного статусу людини.

25 січня 2022 року Рада ухвалила нову рекомендацію щодо скоординованого підходу для забезпечення безпечного вільного пересування під час пандемії COVID-19. Ця рекомендація є відповіддю на стрімке збільшення використання вакцин і швидке впровадження цифрового сертифіката ЄС про COVID, - сказано на сайті Ради ЄС.

Згідно з новою затвердженою рекомендацією, заходи щодо боротьби з коронавірусом мають застосовуватися з урахуванням статусу людини, а не ситуації на регіональному рівні, за винятком районів, де вірус циркулює на дуже високому рівні.

Це означає, що статус вакцинації, тестування або одужання мандрівника від COVID-19, підтверджений чинним цифровим сертифікатом ЄС щодо COVID, має бути ключовим визначальним фактором, - йдеться у повідомленні.

Читайте також: