Пошук

Правоохоронці викрили 56-річного чоловіка, котрий розбещував підлітків

Правоохоронці викрили 56-річного чоловіка, котрий розбещував підлітків

У місті Вишневе Київської області дорослий чоловік розбещував неповнолітніх дівчат. Власне, чоловік розбещував дівчат в автомобілі. Одну з жертв він вивіз до Обухівського району.

Про це повідомили у відділі комунікації поліції Київської області, передають Хроніки Обухова з посиланням на Газету по-українськи.

56-річний чоловік, який зареєстрований у місті Вишневе, розбещував неповнолітніх дівчат в автомобілі. Зокрема, 15-річну киянку, яку він привіз на Обухівщину, де в салоні авто вчинив відносно неї розпусні дії. Встановлено, що чоловік упродовж кількох років вчиняв розпусні дії відносно 17-річної дівчини й інших невстановлених малолітніх дівчат на території Києва й Обухівщини, - сказано в повідомленні.

Правоохоронці провели обшуки за місцем роботи чоловіка та у столичній квартирі, яку він винаймав зі співмешканкою. Вони вилучили ноутбуки, планшети, мобільні телефони, банківські картки, документи, які направлять на експертизу. Автомобіль, у якому чоловік розбещував дівчат, належить цивільній дружині. Його також вилучили.

За розбещення неповнолітніх чоловіку загрожує до 5 років позбавлення волі.

Читайте також:

Ми в соціальних мережах: