Пошук

Президент закликав депутата від Обухова вийти з фракції "Слуга народу"

Президент закликав депутата від Обухова вийти з фракції "Слуга народу"

Вчора ввечері Володимир Зеленський на засіданні фракції попросив Олександра Дубінського вийти з "Слуг народу". Депутат відмовився.

Про це повідомляє Українська Правда.

Дубінський потрапив під санкції США. Йому закидають ухилення від сплати податків та легалізацію (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом.

Президент нагадав, що Дубінський "розколював фракцію весь час", і що його "журналістська діяльність" під час депутатства знижувала рейтинг і імідж фракції.

Повідомляється, що Дубінський кричав, нібито нардепка Анастасія Радіна зрадила Україну, працює на іноземні спецслужби, а "шабунята й соросята" його оббрехали й ввели Зеленського в оману.

Глава держави у відповідь на це заборонив нардепові прикриватися президентом України, а звинувачення Дубінського у бік Центру протидії корупції" назвав дитячими, пояснивши що "це не гілка влади, а громадська організація, щоб її критикувати". Також Зеленський порадив Дубінському утриматися від виправдань.

Глава держави запропонував фракції зібрати голоси "за" та "проти" Дубінського, а сам готовий зустрітися з керівництвом фракції та обговорити, що робити далі.

Читайте також: