Пошук

Прийомні родини для тварин: спробувати чи забути?

Прийомні родини для тварин: спробувати чи забути?

Наша країна займає лідируючу позицію у світі за кількістю вуличних тварин, а вирішенням цієї проблеми могли б виявитися прийомні родини.

Про це повідомила Олеся Лісчишина, директорка міжнародного благодійного фонду Four Paws Ukraine, передають Хроніки Обухова з посиланням на GreenPost.

Наш благодійний фонд працює більше, ніж у 40 країнах світу з дикими, свійськими тваринами та тваринами-компаньйонами. І, мушу сказати, що Україна входить в десятку країн, де найбільша кількість безпритульних тварин, - сказала Олеся Лісчишина.

Директорка благодійного фонду розповіла, як сама бачить вирішення проблеми тварин-безхатьків у нашій країні.

За її словами,

  • найперше потрібно запровадити масову стерилізацію. 80 відсотків тих котів і собак, які ходять вулицями, можуть мати нащадків. А, отже, популяція безпритульних тварин лише зростатиме.
  • другий крок - це влаштування тварин у сім'ї до нових господарів.

Цим не завжди можуть займатися притулки, у яких просто не вистачає місця усім тваринам.

Тому Four Paws Ukraine найближчим часом хоче створити в Україні фостерські сім’ї. Це люди, які з власної волі беруть із притулку тварину, піклуються про неї та соціалізують. А потім підшуковують для неї “постійних” господарів.

За словами Олесі Лісчишиної, у США вже працюють за таким проєктом. І там прийомні сім'ї для тварин показують непогані результати.

Тим часом в українських школах можуть запровадити обов'язкові уроки гуманного поводження з тваринами.

Читайте також: